rzetelna firma
wersja mobilna drukarni murugumbelWersja mobilna

Studio DTP

Z usług MuruGumbel mogą skorzystać nie tylko ci, którzy posiadają gotowe już w wersji elektronicznej materiały, ale także ci, którzy dysponują jedynie „surowymi” projektami broszur, ulotek czy katalogów.

To z myślą o nich stworzyliśmy nasze studio DTP. Pracujący w nim specjaliści nie tylko dokonają składu i łamania dostarczonych materiałów, ale także z wielką przyjemnością doradzą kreatywne rozwiązania na każdym etapie powstawania projektu.

Studio DTP jest wyposażone w nowoczesne oprogramowanie graficzne oraz komputery odczytujące pliki spod zarówno OS Mac, jak i Windows.

Dzięki bliskiej współpracy z innymi działami firmy jego pracownicy doskonale znają możliwości wykorzystywanych w MuruGumbel maszyn drukarskich i introligatorskich. Przygotowują materiały do wydruku w sposób optymalny, co znacznie przyspiesza późniejszy proces drukarski.

x

Kalkulacja druku | Prosimy wypełnić i wysłać poniższy formularz, a otrzymacie od nas odpowiedź ze wstępnie skalkulowaną ceną.


Podaj wynik działania: 5 + dziewięć =
Dane firmowe

*:
*:
*:
*:

Dane produktu

*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 
Dane okładki

:
:
:
:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 

Wykończenie

Introligatornia:
 
 
 
 
 
 
 
 
:

Pozostałe informacje

:

Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej...  •  Ukryj ten komunikat!