rzetelna firma
wersja mobilna drukarni murugumbelWersja mobilna

Park Maszyn

Czyli nasz Park Technologiczny

Studio DTP
Z usług MuruGumbel mogą skorzystać nie tylko ci, którzy posiadają gotowe już w wersji elektronicznej materiały, ale także ci, którzy dysponują jedynie „surowymi” projektami broszur, ulotek czy katalogów. To z myślą o nich stworzyliśmy nasze studio DTP. Pracujący w nim specjaliści nie tylko dokonają składu i łamania dostarczonych materiałów, ale także z wielką przyjemnością doradzą kreatywne rozwiązania na każdym etapie powstawania projektu.

Przygotowalnia CtP
Wykorzystywana w MuruGumbel nowoczesna technologia preproducyjnej „Computer-to-Plate” gwarantuje wysoką jakość wydruków przy stosunkowo niższych kosztów. Umożliwia uzyskanie wydruków czystszych, wyraźniejszych i bardziej eleganckich niż przy tradycyjnej technologii analogowej. Jest też od niej zdecydowanie szybsza.

Maszyny drukujące
MuruGumbel to nie tylko doświadczony zespół, ale także nowoczesny park maszyn drukujących firmy Shinohara. Pozwala on nam na spełnianie nawet nietypowych życzeń Klientów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w poszczególnych maszynach i łatwej ich konfiguracji bez problemu wykonujemy wydruki na papierach o zarówno bardzo dużych, jak i bardzo małych gramaturach, nawet w formatach B1 i B2.

Introligatornia
Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego w naszej firmie nie może zabraknąć działu postprodukcji. To tutaj nadajemy zamówionym przez Państwa broszurom, katalogom i wizytówkom ostateczny kształt. Korzystamy w tym celuje specjalistycznego sprzętu do powlekania, foliowania, perforowania i oprawiania druków a także automatycznych krajalnic najnowszej generacji.

x

Kalkulacja druku | Prosimy wypełnić i wysłać poniższy formularz, a otrzymacie od nas odpowiedź ze wstępnie skalkulowaną ceną.


Podaj wynik działania: 6 + jeden =
Dane firmowe

*:
*:
*:
*:

Dane produktu

*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 
Dane okładki

:
:
:
:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 

Wykończenie

Introligatornia:
 
 
 
 
 
 
 
 
:

Pozostałe informacje

:

Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej...  •  Ukryj ten komunikat!