rzetelna firma
wersja mobilna drukarni murugumbelWersja mobilna

Dlaczego nasza drukarnia ?

Drukarnia Offsetowa MuruGumbel powstała z połączenia pasji do poligrafii z wiarą w siłę komunikacji wizualnej. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w drukarstwie i cały czas udoskonalamy nasze zaplecze techniczne. Wszystko po to, aby naszym Klientom nieprzerwanie oferować jedynie najwyższą możliwą jakość usług. Wierzymy, że ma do niej prawo każdy, niezależnie od branży, w której działa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem. Staramy się być nie tylko wykonawcami usług poligraficznych, ale także partnerami i doradcami, wskazującymi rozwiązania najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne.

Uważamy, że to, co dobre, nie musi wcale powstawać powoli. Współczesny rynek zmienia się błyskawicznie i nasi Klienci nie mogą sobie pozwolić na stratę czasu. Nie boimy się naprawdę dużych zleceń ani bardzo krótkich terminów. Druki, jeśli Klient tego potrzebuje, wykonujemy naprawdę szybko. Nawet w ciągu 24 godzin od momentu przesłania do nas materiałów!

Jesteśmy kreatywnymi perfekcjonistami. Sukces Klienta, do którego się przyczyniliśmy, stanowi dla nas powód do dumy. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W MuruGumbel nie uznajemy rozjechanych kolorów ani nierównych spadów. Zawsze dobieramy najlepszą w danym przypadku technologię i sprawujemy staranną kontrolę nad każdym etapem procesu produkcji i wykończenia wydruku.

Działamy kompleksowo. Oprócz usług czysto drukarskich na życzenia Klienta zajmujemy się również składem DTP. Dzięki temu możemy przyjmować do druku nawet materiały autorskie niepoddane łamaniu, w rozmaitych formatach. Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu i komputerach dedykowanych zawodowym grafikom. Wykonujemy też obróbkę introligatorską wydruków. Wszystkimi wymienionymi czynnościami zajmują się nie zewnętrzni podwykonawcy, ale nasi właśni specjaliści z różnych działów, pozostających w stałym kontakcie. Takie rozwiązanie umożliwia nam dobranie najbardziej opłacalnych parametrów druku już na etapie składu i zminimalizowanie kosztów Klienta dla całego procesu wydawniczego.

x

Kalkulacja druku | Prosimy wypełnić i wysłać poniższy formularz, a otrzymacie od nas odpowiedź ze wstępnie skalkulowaną ceną.


Podaj wynik działania: 6 + pięć =
Dane firmowe

*:
*:
*:
*:

Dane produktu

*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 
Dane okładki

:
:
:
:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 

Wykończenie

Introligatornia:
 
 
 
 
 
 
 
 
:

Pozostałe informacje

:

Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej...  •  Ukryj ten komunikat!