rzetelna firma
wersja mobilna drukarni murugumbelWersja mobilna

Obsługa klienta

Szybkie kalkulacje, kompetentna obsługa

Profesjonalizm naszej drukarni objawia się nie tylko w wysokie jakości produktów, ale także w otwartości na Klienta. Doskonale wiemy, jak sami chcielibyśmy by obsługiwani – na tej podstawie stworzyliśmy procedury działania naszego Działu Kalkulacji i Zamówień. Wierzymy, że najlepsze efekty daje aktywna współpraca firmy z Kontrahentem.

Każdego Klienta traktujemy z szacunkiem i pomagamy mu znaleźć najbardziej opłacalne dla niego rozwiązania poligraficzne. Działamy szybko i kompetentnie. Na zapytania ofertowe odpowiadamy możliwie najprędzej, chętnie udzielamy również dodatkowych informacji przez telefon lub drogą mailową.

Chętnie doradzamy Klientom w sprawach technicznych związanych z procesem poligraficznym, tak, aby umożliwić im wybranie najbardziej dla nich korzystnej oferty.

Zwłaszcza przy dużych lub regularnych zamówieniach chętnie oferujemy naszym Kontrahentom „rozwiązania szyte na miarę”.  Proponujemy wówczas korzystne rabaty oraz wskazujemy najbardziej opłacalne przy ich typie działalności rozwiązania z zakresu DTP, druku i postprodukcji drukarskiej.

Klientów, którzy chcieliby uzyskać szersze informacje dotyczące naszej oferty, zachęcamy do osobistego spotkania z naszym handlowcem. Jest to dla Państwa niezwykle wygodne, ponieważ docieramy z próbkami i katalogami bezpośrednio do siedziby Państwa firmy. Nie ruszając się z własnego gabinetu, będziecie mogli Państwo naocznie ocenić jakość naszych prac oraz otrzymać od ręki wstępne kalkulacje kosztów ewentualnych zamówień.

Termin takiego spotkania ustala sam Klient – wystarczy, że poprosicie o nie Państwo telefonicznie nasz dział Kalkulacji i Zamówień.

Każdy Kontrahent, który podpisuje z nami umowę, od początku do końca realizacji zamówienia jest obsługiwany przez tego samego pracownika.

Reprezentuje
on interesy Klienta w kontaktach z poszczególnymi działami produkcyjnymi i sprawuje nadzór nad jakością prac i zgodnością ostatecznego produktu ze zgłoszoną przez Państwa specyfikacją. W każdej chwili jest również gotowy udzielić Państwu wszelkich informacji na temat stanu realizacji zamówienia.

x

Kalkulacja druku | Prosimy wypełnić i wysłać poniższy formularz, a otrzymacie od nas odpowiedź ze wstępnie skalkulowaną ceną.


Podaj wynik działania: 7 + dziesięć =
Dane firmowe

*:
*:
*:
*:

Dane produktu

*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 
Dane okładki

:
:
:
:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 

Wykończenie

Introligatornia:
 
 
 
 
 
 
 
 
:

Pozostałe informacje

:

Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej...  •  Ukryj ten komunikat!