rzetelna firma
wersja mobilna drukarni murugumbelWersja mobilna

Logistyka.

Jak dbamy o naszych klientów.

O wygodę naszych Klientów dbamy również na poziomie logistyki. Także tutaj jesteśmy entuzjastami rozwiązań, które pozwalają oszczędzić ich czas i zminimalizować koszty.

Zamówione materiały kompletujemy w magazynie, a następnie za pośrednictwem Transportu własnego, Poczty Polskiej lub przesyłką kurierską przesyłamy do siedziby Kontrahenta lub do miejsca przez niego wskazanego.

W jednym i drugim przypadku starannie pilnujemy terminów. Za odpowiednie wyznaczenie momentu wysyłki, takie, aby produkty dotarły do miejsca przeznaczenia na czas, odpowiada osobiście prowadząca każde zamówienie osoba z Działu Kalkulacji i Zamówień. Ona także sprawuje nadzór nad dokumentami przewozowymi.

Istnieje również możliwość osobistego odbioru wydruków w naszej siedzibie w Warszawie. Jeśli to właśnie rozwiązanie uważacie Państwo za najwygodniejsze, prosimy o zgłoszenie tego przy składaniu zamówienia. Nasz przedstawiciel skontaktuje się wówczas z Państwem, jak tylko zostanie ono zrealizowane.

Niezależnie od tego, jaki sposób odebrania druków Klient wybrał, dbamy o zachowanie ich w stanie w jakim wyszły z drukarni do momentu zdania zamówienia. Pilnujemy tego nie tylko dlatego, że jesteśmy perfekcjonistami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko czyste, niepogniecione katalogi, ulotki czy broszury zapewnią naszym Kontrahentom właściwą reklamę i będą stanowiły wiarygodną wizytówkę ich biznesów.

Wszystkie produkty już na etapie postprodukcji starannie kompletujemy i pakujemy w praktyczne opakowania zbiorcze, zapewniające ochronę przed kurzem, zagnieceniem i czynnikami atmosferycznymi.

Z równym pietyzmem traktujemy zarówno druki nieoprawne, jak i eleganckie katalogi w oprawach introligatorskich.

Każde zamówienie jest dla nas równie ważne. Wierzymy, że to, w jakim stanie produkty wyjdą z naszej firmy, także świadczy o naszym profesjonalizmie i szacunku do Klienta. 

 

x

Kalkulacja druku | Prosimy wypełnić i wysłać poniższy formularz, a otrzymacie od nas odpowiedź ze wstępnie skalkulowaną ceną.


Podaj wynik działania: 3 + sześć =
Dane firmowe

*:
*:
*:
*:

Dane produktu

*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 
Dane okładki

:
:
:
:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 

Wykończenie

Introligatornia:
 
 
 
 
 
 
 
 
:

Pozostałe informacje

:

Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej...  •  Ukryj ten komunikat!