rzetelna firma
wersja mobilna drukarni murugumbelWersja mobilna

Kontakt z drukarnią MuruGumbel

Adres:

04-713 Warszawa
ul. Żegańska 1 (wjazd od Pożarskiego na teren ABB)
tel. +48 22 858 25 86 - 87
tel./fax: 022 842 76 48

ftpFTP:

użytkownik: muruftp
hasło: pawel
 

Pawel Gmitruk

tel:602 282 253, 22 515 71 31
pawel@muru.pl

Julka Graczkowska

tel: 606 118 774, 22 515 71 23
julka@muru.pl

Ewa Gmitruk

tel: 501 239 638, 22 515 71 22
ewa@muru.pl

Kazik Domanski

tel: 603 052 778, 22 515 71 24
kazik@muru.pl

Radek Toporowski

tel: 604 552 034, 22 515 71 25
radek@muru.pl

Aldona Dziedzicka

tel: 602 285 953, 22 515 71 21
aldona@muru.pl
x

Kalkulacja druku | Prosimy wypełnić i wysłać poniższy formularz, a otrzymacie od nas odpowiedź ze wstępnie skalkulowaną ceną.


Podaj wynik działania: 3 + jeden =
Dane firmowe

*:
*:
*:
*:

Dane produktu

*:
*:
*:
*:
*:
*:
*:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 
Dane okładki

:
:
:
:
Uszlachetnienie:
 
 
 
 
 
 
 

Wykończenie

Introligatornia:
 
 
 
 
 
 
 
 
:

Pozostałe informacje

:

Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej...  •  Ukryj ten komunikat!